Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MATTIAS STYREFORS, kniv, signerat blad, skaft av buffelhorn, valben och svartek, graverad dekor av Viveca Sahlin med tiger daterad -97, signerad slida i rårand, längd 21 cm

354702

2016-01-21