Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i mahogny, skinnklädd skiva, skulpterad dekor, beslag i mässing, höjd ca 75, 142x71 cm

Ytskador

354706

2016-01-19