Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i mahogny, skinnklädd skiva, skulpterad dekor, beslag i mässing, höjd ca 75, 142x71 cm
Ytskador
354706
2016-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här