Skrivbord läderklädd skiva i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerat i teak, läderklädd skiva, sarg inredd med lådor, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 77, 138 x 75 cm, nyckel medföljer

Ytskador

354712

2016-01-19