Skrivbord läderklädd skiva i gustaviansk stil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanerat i teak, läderklädd skiva, sarg inredd med lådor, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 77, 138 x 75 cm, nyckel medföljer
Ytskador
354712
2016-01-19