Henry Hilldén kniv
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
HENRY HILLDÈN, kniv, damaskerat blad, signerat Henry, bolster i damskerat stål, buffelhorn, fossilerad valross, rot och silver, delvis förgyllda detaljer, slida i rårand, signerad och numrerad 201206, längd 32 cm
354743
2016-01-21