Kandelabrar i empirestil

Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil
Kandelabrar i empirestil

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800/1900-tal, empirestil, för 4 ljus vardera, förgylld och mörkpatinerad brons, 81,5 cm

En ljusarm med lagning

354749

2016-01-19