Trattgrammofon

Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, lådan märkt "His Master´s Voice", tratt i mässing, trattens längd ca 85, diameter 53 cm, vev o stift medföljer

Bucklor, slitage

354757

2016-01-19