Sven Palmqvist vaser
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN PALMQVIST, vaser, 2 st., Orrefors, i botten signerade ORREFORS Palmqvist, numrerade 2474.65 respektive 2600.A.9, höjd 24-25 cm,VASER, slipad dekor, KARAFF med propp, höjd ca 18,5-28 cm
Nagg förekommer, en vas med gåvogravyr
354803
2016-01-19