Arkivskåp med jalusidörrar

Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar
Arkivskåp med jalusidörrar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, enligt uppgift Danmark, jalusidörrar, ek, höjd 160, 160 x 51 cm

Blekt, skador, nyckel saknas, senare inredning/hyllplan

354825

2016-01-19