Böcker om Bohuslän mm

Böcker om Bohuslän mm
Böcker om Bohuslän mm
Böcker om Bohuslän mm
Böcker om Bohuslän mm

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER OM BOHUSLÄN, BL.A. FISKEBÄCKSKIL. Ca 30 böcker och häften, mest sent 1900-tal, bl.a. om Skaftö, Lysekil, Marstrand

Ej genomgångna. Varierande skick, några småskador.

354836

2016-01-19