Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CG WRANGEL (1800-tal): "Motiv från Motala Ström", signerad och daterad CG Wrangel 1826, olja på pannå, ca 24 x 35 cm
Smärre ytskador
354840
2016-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här