CG Wrangel oljemålning

CG Wrangel oljemålning
CG Wrangel oljemålning
CG Wrangel oljemålning
CG Wrangel oljemålning
CG Wrangel oljemålning
CG Wrangel oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CG WRANGEL (1800-tal): "Motiv från Motala Ström", signerad och daterad CG Wrangel 1826, olja på pannå, ca 24 x 35 cm

Smärre ytskador

354840

2016-01-19