Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BLEKINGESTAKE, mässing, för 2 ljus, 17/1800-tal, höjd 29 cm

smärre slitage

354843

2016-01-19