Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CERTINA, armbandsur, 2 st, "New Art", 1970-tal, mekaniskt urverk, vitmetall resp. doublé, refnr: 4106 141 6926919 resp. 5301 7331188, vardera ca 32 mm
Ytslitage, ett glas med spricka
354851
2016-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här