Henri Michaux litografi

Henri Michaux litografi
Henri Michaux litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HENRI MICHAUX (1899-1984), Untitled, litografi, tryckt i två färger, signerad och numrerad H. Michaux 61/70, 43 x 63 cm

354853

2016-01-19