Ragnar Johansson
2016-01-19
354874
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Höstlandskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 27x46 cm
Egenhändigt undertecknad brev av konstnären medföljer