Ragnar Johansson

Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson
Ragnar Johansson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Höstlandskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 27x46 cm
Egenhändigt undertecknad brev av konstnären medföljer

354874

2016-01-19