Bord med stenskiva

Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, vitmålat underrede, skiva i sten, höjd ca 65, 72x37 cm

Ytskador

354887

2016-01-20