Bord 1900-talets första hälft

Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, fanérat i flertal träslag, dekor av intarsia, höjd ca 75, 65x39 cm

Ytskador

354888

2016-01-20