Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-talets första hälft, fanérat i flertal träslag, dekor av intarsia, höjd ca 75, 65x39 cm
Ytskador
354888
2016-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här