Karmstol i gustaviansk stil
2016-01-20
354904
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-talets början, delvis skuren dekor med rosor och fleuroner samt bladstav, bladhölstrade ben, totalhöjd ca 112, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage