Boksnurra mahogny
2016-01-20
354924
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKSNURRA, 1900-tal, engelsk stil, fanérad i mahogny, intarsiadekor, snurrbar på hjultrissor, höjd ca 76, 46 x 46 cm
Slitage, smärre ytskador