Soffa sengustaviansk stil

Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil
Soffa sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, sengustaviansk stil, 1900-tal, bemålad, träskuren dekor, halvmåneformat krön med putti och lejon, längd ca 200, sitthöjd ca 42 cm

Krön med smärre skada, slitage

354930

2016-01-20