Hallmöbel Svenska Möbelfabriken

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

G&T, hallmöbel, 2 dlr, byrå och spegel, 1960-tal, teak, etikettmärkta G&T Svenska Möbelfabriken, byråns mått ca 52, 110x34, spegelns mått ca 112x32 cm

Smärre ytskador, fläckar

354938

2016-01-20