Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): "S:ta Margherita", monogramsignerad GP, blandteknik, 29x19 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
354946
2016-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här