Georg Pauli akvarell

Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): "S:ta Margherita", monogramsignerad GP, blandteknik, 29x19 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

354946

2016-01-20