Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, bemålad, räfflade speglar, gustaviansk stil, höjd ca 130, 155x60 cm

Slitage, skador, senare gångjärn och nyckelskyltar, nyckels saknas

354960

2016-01-20