Sideboard 1800/1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD / SIDEBOARD, 1800/1900-tal, underrede i ek, bordsskiva i furu, höjd 70, profilerad skiva, 124x45 cm
PROVENIENS: Enligt etikett "bord från Tista slott, Wachtmeister (Nyköping)
Senare skiva, renoverad, kompletterad
354975
2016-01-20