Sideboard 1800/1900-tal

Sideboard 1800/1900-tal
Sideboard 1800/1900-tal
Sideboard 1800/1900-tal
Sideboard 1800/1900-tal
Sideboard 1800/1900-tal
Sideboard 1800/1900-tal
Sideboard 1800/1900-tal
Sideboard 1800/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD / SIDEBOARD, 1800/1900-tal, underrede i ek, bordsskiva i furu, höjd 70, profilerad skiva, 124x45 cm
PROVENIENS: Enligt etikett "bord från Tista slott, Wachtmeister (Nyköping)

Senare skiva, renoverad, kompletterad

354975

2016-01-20