Jaktgevär

Jaktgevär
Jaktgevär
Jaktgevär
Jaktgevär
Jaktgevär
Jaktgevär
Jaktgevär
Jaktgevär

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAKTGEVÄR, slaglås, 1700-tal, sign Rolin, längd ca 133 cm

Slitage, hanen ej original

354977

2016-01-25