Fåtöljer Nordiska Kompaniet

Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet
Fåtöljer Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R562 275 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage

354986

2016-01-20