Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R562 275 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage
354986
2016-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här