Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-tal, fanérad med mahogny, glasad dörr, fanérad med mahogny, höjd inkl senare benställning ca 120, 65x23 cm, nyckel finns

Slitage, renoverat, skadad glas

355000

2016-01-20