Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR med stenskiva, 1900-tal, sengustaviansk stil, beslag och lister i mässing, fanérad i mahogny, höjd 136, 105x52 cm, nyckel finns
Slitage, skador, beslag och list saknas
355003
2016-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här