Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR med stenskiva, 1900-tal, sengustaviansk stil, beslag och lister i mässing, fanérad i mahogny, höjd 136, 105x52 cm, nyckel finns

Slitage, skador, beslag och list saknas

355003

2016-01-20