Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKÅP, sengustaviansk stil, beslag och lister i mässing, fanérad i mahogny, invändigt med hyllor, höjd ca 145, 68x47 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Slitage, ytskador
355006
2016-01-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner