Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
LAMPBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanérat i mahogny, beslag i metall, stenskiva, dekor med bl a gallerkant och kannelerade ben, höjd ca 81, 41 x 31 cm
Slitage
355007
2016-01-20