Bord Louis XVI-stil

Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

LAMPBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanérat i mahogny, beslag i metall, stenskiva, dekor med bl a gallerkant och kannelerade ben, höjd ca 81, 41 x 31 cm

Slitage

355007

2016-01-20