Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, mässing, opalinglas, höjd ca 35, längd 44 cm
Bruksslitage, kupan med smärre nagg, senare elektrifierad
355018
2016-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här