Väggfotogenlampa

Väggfotogenlampa
Väggfotogenlampa
Väggfotogenlampa
Väggfotogenlampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, mässing, opalinglas, höjd ca 35, längd 44 cm

Bruksslitage, kupan med smärre nagg, senare elektrifierad

355018

2016-01-20