Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, 1900-tal, Italien, dekor av svan huvuden, märkt MADE IN ITALY, höjd 71 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, mindre skador

355032

2016-01-28