Klismosstol

Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol
Klismosstol

Klubbat för:

3 600 SEK

4 000 SEK

KLISMOSSTOL, 1800-talets första del, mahogny, grön sidenklädsel, sitthöjd ca 48 cm

Mindre lagningar, slitage

355038

2016-01-20