Byrå
2016-01-28
355050
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, 3 lådor, höjd ca 79, 93x44 cm, nyckel finns
Slitage