Husapotek 1900-talets första del

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUSAPOTEK, hörnskåp med krön, omkring 1900, bemålat samt inristad dekor, inrett med bläckhyllor, höjd ca 53 cm, 31x35 cm

Krön löst, nyckel saknas (ej låst), smärre skador

355064

2016-01-20