Ströskedar fiskknivar silver

Ströskedar fiskknivar silver
Ströskedar fiskknivar silver
Ströskedar fiskknivar silver
Ströskedar fiskknivar silver
Ströskedar fiskknivar silver
Ströskedar fiskknivar silver
Ströskedar fiskknivar silver
Ströskedar fiskknivar silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖSKEDAR, 2 st, FISKSPADE, FISKKNIVAR, 3 st., FISKGAFFEL, 7 dlr, silver, 18/1900-tal, total vikt ca 330 g

Slitage, skador

355077

2016-01-20