Brevställ 1800-tal

Brevställ 1800-tal
Brevställ 1800-tal
Brevställ 1800-tal
Brevställ 1800-tal
Brevställ 1800-tal
Brevställ 1800-tal
Brevställ 1800-tal
Brevställ 1800-tal
Brevställ 1800-tal
Brevställ 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVSTÄLL, 1800-talets andra hälft, mässing och plåt, antikiserande dekor med bland annat örn, höjd 20, 12 x 7 cm

Slitage

355080

2016-01-20