Bordsur i empiestil

Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil
Bordsur i empiestil

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

BORDSUR, omkring 1900, empirestil, mahogny, förgylld dekor, höjd 43, 26 x 16 cm

Pendel finns, nyckel saknas, fanerskador

355081

2016-01-20