Väggreliefer gips

Väggreliefer gips
Väggreliefer gips
Väggreliefer gips
Väggreliefer gips
Väggreliefer gips
Väggreliefer gips

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEFER, 3 st, medaljonger i gips, två efter Sergel samt ett kvinnoporträtt märkt ITS, diameter ca 46-49 cm

Skador, slitage

355087

2016-01-20