Akvareller omkring 1900
2016-01-22
355089
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (omkring 1900), 1 par, 1 monogramsignerad, akvarell, 12x16,5 cm vardera