Bord 1800-tal
2016-01-22
355095
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
MATBORD, 1800-tal, senempire, fanér i mahogny, 5 st iläggsskivor varav en med sarg, höjd ca 78, diameter 125 iläggskivorna 4 st ca 60 vardera 1st 41 cm
Slitage