Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÄRSNÄS, blombord, 3 st, 1900-talets andra hälft, vitmålade, höjd 60, 115x30 cm vardera
Slitage, 1 bottenglasskiva med skada
355104
2016-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här