Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "DAF SERVICE", vit text mot blå botten, ca 33x47 cm

Bruksslitage, smärre skador

355127

2016-02-27