Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "DAF SERVICE", vit text mot blå botten, ca 33x47 cm
Bruksslitage, smärre skador
355127
2016-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här