Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "KONI SERVICE" svart, vitt och rött mot gul botten, ca 50x37 cm

Bruksslitage, smärre skador

355130

2016-02-27