Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "KONI SERVICE" svart, vitt och rött mot gul botten, ca 50x37 cm
Bruksslitage, smärre skador
355130
2016-02-27