Masonitskylt 1960-tal, Sportauktion
2016-02-27
355132
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MASONTISKYLT, 1960-tal, högermärke, gul text mot blå botten, ca 60x50 cm
Bruksslitage, smärre skador