Masonitskylt 1960-tal, Sportauktion

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MASONTISKYLT, 1960-tal, högermärke, gul text mot blå botten, ca 60x50 cm

Bruksslitage, smärre skador

355132

2016-02-27