Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, CERES STJÄRN TAKTJÄRA är bäst!", vit och blå, ca 96x72 cm

Brusslitage, smärre skador

355133

2016-02-27