Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 snarlika, 1700-tal, Frankrike Louis XV, förgyllda, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, kredering och förgyllning med skador
355141
2016-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här