Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 snarlika, 1700-tal, Frankrike Louis XV, förgyllda, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, kredering och förgyllning med skador

355141

2016-01-22