Bordslampor empirestil

Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, sk bouilottelampa, empirestil, brons, skärm i bemålad plåt, höjd ca 65 cm

Smärre ytskador

355142

2016-01-22